22 листопада 2019 року на юридичному факультеті ТНЕУ відбулося чергове засідання наукового гуртка "Цивіліст"

22 листопада 2019 року на юридичному факультеті ТНЕУ відбулося чергове засідання наукового гуртка «Цивіліст», керівником якого є к.е.н., доцент Ольга Володимирівна Зигрій.
Учасники гуртка зайнялися обговоренням останніх змін у чинному законодавстві. Обґрунтовано провели підготовку студентів до участі в конференціях, конкурсах, олімпіадах, круглих столах. Найцікавішим був обмін думок щодо обговорення найактуальніших та найдискусійніших питань з напрямів діяльності гуртка.
Цивілісти підготували безліч доповідей, декілька з них було прослухано. У цьому гуртку кожен студент проявляє своє особисте бажання до поставлених тем і кожен висловлює свою думку у нестандартних форматах, що зображає їхнє вміння своєрідно зацікавити аудиторію, і це, в свою чергу, зображає всю силу навиків студентів юридичного факультету.
Студентами було висвітлено наступні питання:
1. Договір зберігання речей в готелі. Особливості договору.
2. Судову практика з питань спадкування.
3. Відкриття ринку землі. Проблематичні питання.
4. Особливості правового статусу земель індустріальних парків.
5. Проведення підсумків по всіх вищеназваних темах.
По закінченню гуртка цивілісти, обмінявшись враженнями, обрали наступних доповідачів та домовилися про наступну зустріч.