Екскурсія студентів юридичного факультету в музей пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС

15 квітня 2019 року студенти юридичного факультету в рамках навчальної дисципліни “Правове забезпечення діяльності соціальних служб” відвідали музей пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС, розташований у приміщенні обласної спілки «Союз. Чорнобиль. Україна».
Організатором екскурсії виступила доцент кафедри цивільного права і процесу, к.ю.н. Гнатів Оксана Богданівна.
Аварія на Чорнобильській АЕС увійшла в історію людства як найбільша масштабна екологічна катастрофа ХХ століття, наслідки якої, на жаль, будуть нагадувати про себе й нашим нащадкам.
Студенти спеціальності «соціальна робота» отримали незабутні враження, а також інформацію, що дає можливість осмислити уроки соціального захисту осіб, котрі постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також стану діяльності соціальних служб, котрі працюють в даному напрямку.
Колектив кафедри цивільного права і процесу висловлює щиру подяку Голові Тернопільської громадської організації «Інваліди Чорнобиля» Деркач Олександру Станіславовичу за змістовну лекцію та проведену ним екскурсію.