Колектив кафедри цивільного права і процесу щиро вітає завідувача кафедри Івана Романовича Калаура з присвоєнням вченого звання професора

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018 № 480 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 16 травня 2018 року» доктору юридичних наук, доценту, завідувачу кафедри цивільного права і процесу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету КАЛАУРУ ІВАНУ РОМАНОВИЧУ присвоєно вчене звання професора.

Колектив кафедри цивільного права і процесу щиро вітає Вас, шановний Іване Романовичу, та бажає Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та сімейної злагоди, безлічі нових професійних ідей і здобутків у Вашій нелегкій та відповідальній роботі!

Нехай кожен день Вашої сумлінної праці наближає до мети, зміцнить віру і надихає на здійснення найкращих задумів, що допоможуть реалізувати фаховий, творчий потенціали на благо України!