Молодь ЮФ презентувала рідний факультет серед учнівської молоді Хмельниччини

25 жовтня 2018 року  на базі Волочиського районного центру зайнятості відбувся ярмарок професій для учнівської молоді міста та району. Метою даного заходу є ознайомлення молодих людей з великою кількістю сучасних професій,  розширення їх професійного світогляду та активізація щодо опанування актуальних на сьогодні видів зайнятості.

Юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету на ярмарку презентували студенти та викладачі. Від кафедри цивільного права і процесу можливіть побувати на ярмарці професій мала к.е.н., доцент Зигрій Ольга Володимирівна. Представники факультету у цікавій та доступній формі розповіли про організацію навчального процесу, міжнародну співпрацю, студентське життя та дозвілля.

Колектив ЮФ щиро дякує за надану можливість представити  факультет школярам із Хмельниччини й сподівається на подальшу співпрацю щодо налагодження науково-практичних та культурних зв’язків.