Участь студентів наукового гуртка «Цивіліст» у Всеукраїнському турнірі з цивільного права і процесу, який проводився в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова

19-20 травня 2018 року студенти наукового гуртка «Цивіліст» кафедри цивільного права і процесу ЮФ ТНЕУ за підтримки декана Сергія Володимировича Банаха мали унікальну можливість взяти участь у Всеукраїнському турнірі з цивільного права і процесу Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

Бажання взяти участь у турнірі виявило 32 команди, з яких змагалися — 16. Команду «AEQUUM» наукового гуртка «Цивіліст» ЮФ ТНЕУ на турнірі представляли одні з найкращих студентів гуртка ПР-32 Павлишин Мар’яна та Гудима Людмила разом із керівником, доцентом кафедри Зигрій Ольгою Володимирівною.

Пройшовши усі відбіркові раунди наша команда по черзі представляла позиції «позивача» та «відповідача» відповідно до жеребкування, чим вразила суддів високим рівнем знання та застосування права й ораторським мистецтвом.

У півфіналі журі оцінювало роботу команди за результатами їх виступів у змодельованих судових засіданнях у справі згідно фабули. У судових дебатах «Pro et Contra» наша команда «AEQUUM» змагалася із Харківською та Київською командами. На жаль, оголошення результатів не було, а у фіналі турніру брали участь команди Одеського національного університету ім.. І.І. Мечникова.

Студенти-гуртківці мали унікальну можливість побувати в Апеляційному суді Одеської області, поспілкуватися із суддями, науковцями, студентами. Крім того, цивілісти отримали незабутні враження від м. Одеса.

Повернувшись у рідні стіни Юридичного факультету на Павлишин Мар’яну та Гудиму Людмилу чекала ще одна несподіванка від декана юридичного факультету ТНЕУ. Сергій Володимирович Банах після закінчення навчального семестру направляє учасників команди «AEQUUM» на місячне стажування у Юридичну компанію «КОНСТАНТА ЮРГРУП».

Студенти-гуртківці разом із науковим керівником гуртка Зигрій О.В. висловлюють щиру подяку декану факультету Банаху С.В., а також Сампарі Н.М. за надану допомогу у підготовці студентів до турніру та Тєнєшеву В.Ф. за проживання та харчування у м. Одеса.