I Регіональна школа земельного права та агробізнесу

29 вересня 2018 року на Юридичному факультеті ТНЕУ пройде I Регіональна школа земельного права та агробізнесу. Школа проводитиметься у форматі одноденного інтенсиву.

В рамках роботи школи буде проведена серія майстер-класів, спікерами на яких виступатимуть юристи-практики з багаторічним досвідом.

Актуальні теми: відомо, що земельні спори щороку тільки посилюють потребу у висококваліфікованих фахівцях у даній галузі. На нашій школі ви отримаєте можливість детально розглянути, які проблеми виникають при взаємодії з органами влади та які шляхи їх вирішення, зможете зрозуміти як захистити свої права на законне володіння землею, а також долучитись до дискусії на будь-які питання  – від перспектив скасування мораторію на продаж земель с/г призначення до організаційно-правової діяльності аграрних підприємств.

Організатором від кафедри цивільного права і процесу є  доцент кафедри Зигрій О.В.