Зустріч к.ю.н., доцента кафедри цивільного права і процесу Бутрин-Бока Н.С. та студентів юридичного факультету ТНЕУ з випускниками середніх ЗОШ №26 та №27 м. Тернополя

24 травня 2018 року у середніх загальноосвітніх школах м. Тернополя свою роботу продовжувало проводити ЗНО. Саме у цей весняний  період перед майбутніми абітурієнтами стоїть нелегкий вибір пріоритетів професії. Разом зі студентами Юридичного факультету ТНЕУ можливість зустрітися з випускниками середніх ЗОШ №26 та №27 м. Тернополя мала змогу к.ю.н., доцент кафедри цивільного права і процесу Наталія Степанівна Бутрин-Бока.

Метою заходу було не лише підтримати учнів, а й надати можливість ознайомитись із особливостями навчання на юридичному факультеті.

Затишну і дружню атмосферу створили студенти, які радо поділилися власним досвідом навчання!!! Після незабутньої зустрічі були зроблені чудові світлини! Із нетерпінням очікуємо поповнення факультетської родини!