Кафедра цивільного права і процесу


Вітаємо на офіційному сайті

кафедри цивільного права і процесу юридичного факультету

Тернопільського національного економічного університету!

 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ТА НАВЧАННЯ!

Кафедра пропонує акредитовані навчальні програми для здобуття ступенів бакалавра, магістра. Крім того, кафедра здійснює підготовку аспірантів.

Випускники кафедри можуть працювати на таких посадах: юрисконсульт, адвокат, інспектор відділу реєстрації актів цивільного стану, інспектор митниць, фахівець в державних органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, суддя, нотаріус, консультант нотаріуса, викладач ВНЗ, державний виконавець та ін.

 

У процесі вивчення навчальних дисциплін, які закріплені за кафедрою цивільного права і процесу, студенти отримують теоретичні знання в галузі приватного права; навики практичної роботи з нормативними матеріалами, аналізу конкретних випадків з судової та нотаріальної практики щодо реалізації та оформлення договірних правовідносин; уміння тлумачити окремі положення нормативних актів.

Колектив кафедри регулярно організовує різноманітні науково- та культурно-розважальні заходи. Вдале поєднання навчання із дозвіллям значно полегшує процес навчання, дає змогу розширити коло спілкування, знайти нових друзів, пізнати нове та цікаве.

 

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ НАВЧАННЯ 

 

Розклад 1 сем 19 20

Графік організаційної роботи викладачів кафедри цивільного права і процесу 1 семестр 2019 2020 н.р.

Графік модульного контролю 1 сем 19 20

Графік підготовки магістерських робіт КЦПП 2018 2020 н.р.

Література з навчальних дисциплін кафедри цивільного права і процесу

Офіційний сайт ТНЕУ: http://www.tneu.edu.ua/